Rotaract Nedir?

If you want to learn more about us, you’re in the right place. Read to learn how we managed to grow our business so fast.

Rotary Nedir?

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcor.

Rotaract Nedir?

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcor.

Çalıştığımız alanlar

Barış ve anlaşmazlıkları önleme / çözme

Barış çabalarını güçlendirmek ve çatışmalardan etkilenen bölgelerde uzun vadeli barışın oluşmasını desteklemek için eğitim ve öğretim sağlıyoruz.

Su ve Hijyen

2.5 milyardan fazla insan yeterli temiz suya erişememektedir. Toplumların sürdürülebilir su ve temizleme sistemleri geliştirmelerine yardımcı oluyoruz ve temiz su ve temizleme konusunda eğitim veriyoruz.

Anne ve çocuk sağlığı

Bebeklere aşı ve antibiyotik sağlamakta, tıbbi bakıma erişimi iyileştirmekte ve sağlık hizmeti sunucularına yardımcı olmaktayız.

Hastalıkları önleme
ve tedavi

Tıbbi giderler yüzünden her yıl 100 milyondan fazla insan yoksulluk içine itiliyor. Çocuk felci, HIV / AIDS ve sıtma gibi büyük hastalıkların yayılmasını önlemeye yardımcı oluyoruz.

Temel eğitim ve Okuryazarlık

Dünya genelinde 67 milyon çocuğun eğitime erişimi yok. Temel eğitim verilmesini ve okur-yazarlığı destekliyoruz, eğitimde cinsiyet eşitsizliğini azaltıyor ve yetişkin okur yazarlığını artıyoruz.

Ekonomik ve Toplumsal gelişim

Yaklaşık 1,4 milyar işsiz insan, günde 1,25 dolardan daha az bir miktarla yaşıyor. Ekonomik ve toplumsal kalkınmayı geliştirmeye ve bireyleri ve tüm toplulukları ekonomik olarak güçlendiren fırsatlar yaratmaya yardımcı oluyoruz.

2430. Bölge Hakkında

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec venenatis velit metus. Morbi non augue non sapien ullamcorper volutpat id a libero. Curabitur maximus vel est ac suscipit. Pellentesque imperdiet ultricies interdum. 

Nunc elementum porta tempus. In gravida nisi at dui eleifend lobortis. Vestibulum lobortis, leo at laoreet ornare, ante lectus commodo nisl, varius pellentesque velit justo eget purus.  Aliquam tortor massa, elementum at tellus. 

2430. Bölge Hakkında

A doctor can bury his mistakes, but an architect can only advise his clients to plant vines.”

Zeynep Boyacıoğlu